Proč jsem začala psát blog?

Má to dva neotřelé důvody. Z lenosti a zapomnětlivosti.  Z lenosti proto, abych v případě, že budu chtít někde šířit svá moudra, mohla jen poslat odkaz na svůj článek. Ze zapomnětlivosti proto, abych si některé věci nemusela pamatovat a mohla si je u sebe opět najít.

A ještě jeden důvod to má. Jsem totiž Medvěd Zavadil, co vždycky všem tak dobře poradil. To je postava z jedné ruské medvědí pohádky z dob mládí mých rodičů, možná ještě starší. Medvěd Zavadil měl na všechno názor a moc rád radil svým sousedům jak si ulehčit život. No a vzhledem k tomu, že jsem shromažďovač informací a ráda si na všechno dělám vlastní názor a ještě raději tento názor sdílím, tak mi postupně začalo okolí říkat Medvěd Zavadil, co vždycky všem tak dobře poradil.  A správný Medvěd Zavadil šíří své názory, rady a moudra kudy chodí, a protože chodí i po síti, začal psát svůj blog 🙂

A proč blog o přirozeně zdravém těhotenství? Mám pocit, že najít nějaké informace o přirozeném porodu už dneska není tak těžké, ale najít nějaké informace o tom, jak těhotenství zdravě prožít a ne jen protrpět zas tak jednoduché není. A navíc už 5 let jsou mojí vášní přirozené porody a přirozené těhotenství. Celou tu dobu se zabývám tím, jak prožít přirozeně zdravé těhotenství jako cestu ke krásnému porodu a rozhodla jsem, že uzrál čas tyto moje nabyté vědomosti sdílet.  Můj příběh si můžete přečíst tady.

Martina Hetešová
Mou vášní jsou už několik let přirozené porody a přirozené těhotenství, a proto radím ženám jak prožít přirozeně zdravé těhotenství jako cestu ke krásnému porodu. Můj příběh si můžete přečíst tady
Komentáře

Přidat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

  • Zbavte se konečně svých nevolností!

    V těhotenství opravdu nemusíte zvracet. Chcete vědět jak na to? Stáhněte si EBOOK ZDARMA!

  • Zkuste relaxovat vymalováváním a zároveň vkládat do Vaší mysli pozitivní afirmaci. Stáhněte si ZDARMA mojí malovanou afirmaci!

  • Nejnovější příspěvky
  • Rubriky